09.09.2023 16:00
|
1 |
(1)
|
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
Tischtennisclub Elz |
8:2
|
09.09.2023 17:30
|
2 |
(2)
|
TuS Hornau |
SVH 1945 Kassel |
7:3
|
09.09.2023 18:00
|
3 |
(1)
|
TTC Langen 1950 II |
Gießener SV |
2:8
|
10.09.2023 11:00
|
4 |
(1)
|
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
TTC Langen 1950 II |
7:3
|
10.09.2023 12:00
|
5 |
(1)
|
Gießener SV |
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
4:6
|
10.09.2023 14:15
|
6 |
(1)
|
SVH 1945 Kassel |
TSV 1907 Allendorf/Lda |
4:6
|
16.09.2023 17:00
|
7 |
(2)
|
TTC RW 1921 Biebrich |
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
2:8
|
16.09.2023 17:00
|
8 |
(1)
|
Tischtennisclub Elz |
TV 1894 Braunfels |
8:2
|
16.09.2023 19:00
v
|
9 |
(2)
|
TSV 1907 Allendorf/Lda |
TGS Hausen 1897 |
10:0
|
17.09.2023 11:00
|
10 |
(1)
|
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
TTC RW 1921 Biebrich |
10:0
|
23.09.2023 15:00
|
11 |
(1)
|
TV 1894 Braunfels |
TTC Langen 1950 II |
10:0
|
23.09.2023 19:00
|
12 |
(1)
|
TG 1953 Langenselbold |
TGS Hausen 1897 |
5:5
|
24.09.2023 11:00
|
13 |
(2)
|
TSV 1907 Allendorf/Lda |
TTC RW 1921 Biebrich |
2:8
|
24.09.2023 14:00
|
14 |
(1)
|
Gießener SV |
TG 1953 Langenselbold |
8:2
|
24.09.2023 14:00
|
15 |
(1)
|
TTC Langen 1950 II |
Tischtennisclub Elz |
5:5
|
07.10.2023 15:00
|
16 |
(1)
|
TV 1894 Braunfels |
TG 1953 Langenselbold |
6:4
|
07.10.2023 17:00
|
17 |
(2)
|
TTC RW 1921 Biebrich |
Gießener SV |
4:6
|
07.10.2023 17:30
v
|
18 |
(2)
|
TuS Hornau |
TGS Hausen 1897 |
9:1
|
08.10.2023 11:00
|
19 |
(1)
|
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
2:8
|
08.10.2023 14:00
|
20 |
(2)
|
TTC RW 1921 Biebrich |
Tischtennisclub Elz |
7:3
|
08.10.2023 15:00
|
21 |
(1)
|
TG 1953 Langenselbold |
SVH 1945 Kassel |
7:3
|
14.10.2023 11:00
v
|
22 |
(1)
|
Tischtennisclub Elz |
Gießener SV |
4:6
|
14.10.2023 12:00
v
|
23 |
(2)
|
TuS Hornau |
TV 1894 Braunfels |
4:6
|
14.10.2023 19:00
|
24 |
(1)
|
TG 1953 Langenselbold |
TSV 1907 Allendorf/Lda |
3:7
|
15.10.2023 12:00
v
|
25 |
(2)
|
TuS Hornau |
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
2:8
|
15.10.2023 14:15
|
26 |
(1)
|
SVH 1945 Kassel |
TTC RW 1921 Biebrich |
0:10
|
21.10.2023 14:00
|
27 |
(1)
|
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
TSV 1907 Allendorf/Lda |
3:7
|
21.10.2023 15:00
|
28 |
(1)
|
TV 1894 Braunfels |
TGS Hausen 1897 |
7:3
|
21.10.2023 18:00
|
29 |
(1)
|
TTC Langen 1950 II |
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
2:8
|
21.10.2023 18:00
|
30 |
(1)
|
Tischtennisclub Elz |
TG 1953 Langenselbold |
5:5
|
22.10.2023 11:00
|
31 |
(2)
|
TSV 1907 Allendorf/Lda |
TuS Hornau |
7:3
|
22.10.2023 11:00
|
32 |
(1)
|
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
TV 1894 Braunfels |
9:1
|
22.10.2023 15:00
|
33 |
(1)
|
TG 1953 Langenselbold |
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
8:2
|
28.10.2023 14:00
|
34 |
(1)
|
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
Tischtennisclub Elz |
9:1
|
28.10.2023 16:00
|
35 |
(1)
|
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
TGS Hausen 1897 |
8:2
|
28.10.2023 17:30
|
36 |
(2)
|
TuS Hornau |
TTC RW 1921 Biebrich |
8:2
|
28.10.2023 18:00
|
37 |
(2)
|
TSV 1907 Allendorf/Lda |
TV 1894 Braunfels |
5:5
|
28.10.2023 19:00
|
38 |
(1)
|
TG 1953 Langenselbold |
TTC Langen 1950 II |
5:5
|
29.10.2023 14:00
|
39 |
(1)
|
Gießener SV |
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
10:0
|
29.10.2023 14:00
|
40 |
()
|
TGS Hausen 1897 |
SVH 1945 Kassel |
6:4
|
04.11.2023 19:00
v
|
41 |
(1)
|
TG 1953 Langenselbold |
TuS Hornau |
5:5
|
11.11.2023 14:00
|
42 |
(1)
|
Gießener SV |
SVH 1945 Kassel |
8:2
|
11.11.2023 15:00
|
43 |
(1)
|
TV 1894 Braunfels |
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
6:4
|
11.11.2023 16:00
|
44 |
(1)
|
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
TG 1953 Langenselbold |
6:4
|
11.11.2023 18:00
|
45 |
(1)
|
TTC Langen 1950 II |
TTC RW 1921 Biebrich |
5:5
|
11.11.2023 18:00
|
46 |
(1)
|
Tischtennisclub Elz |
TSV 1907 Allendorf/Lda |
4:6
|
12.11.2023 11:00
|
47 |
(2)
|
TSV 1907 Allendorf/Lda |
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
5:5
|
12.11.2023 14:00
|
48 |
(3)
|
TGS Hausen 1897 |
Gießener SV |
1:9
|
18.11.2023 15:00
|
49 |
(1)
|
TV 1894 Braunfels |
Gießener SV |
7:3
|
18.11.2023 16:00
|
50 |
(1)
|
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
SVH 1945 Kassel |
8:2
|
18.11.2023 17:00
|
51 |
(2)
|
TTC RW 1921 Biebrich |
TGS Hausen 1897 |
5:5
|
18.11.2023 18:00
|
52 |
(1)
|
TTC Langen 1950 II |
TuS Hornau |
2:8
|
19.11.2023 13:00
|
53 |
(2)
|
TuS Hornau |
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
3:7
|
19.11.2023 14:00
|
54 |
(1)
|
Gießener SV |
TSV 1907 Allendorf/Lda |
3:7
|
19.11.2023 14:00
|
55 |
(2)
|
TGS Hausen 1897 |
Tischtennisclub Elz |
4:6
|
19.11.2023 14:15
|
56 |
(1)
|
SVH 1945 Kassel |
TTC Langen 1950 II |
4:6
|
26.11.2023 14:15
|
57 |
(1)
|
SVH 1945 Kassel |
TV 1894 Braunfels |
0:10
|
02.12.2023 13:00
v
|
58 |
(1)
|
TV 1894 Braunfels |
TTC RW 1921 Biebrich |
4:6
|
02.12.2023 14:00
|
59 |
(1)
|
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
SVH 1945 Kassel |
8:2
|
02.12.2023 18:00
|
60 |
(1)
|
TTC Langen 1950 II |
TGS Hausen 1897 |
7:3
|
02.12.2023 18:00
|
61 |
(1)
|
Tischtennisclub Elz |
TuS Hornau |
4:6
|
03.12.2023 11:00
|
62 |
(2)
|
TSV 1907 Allendorf/Lda |
TTC Langen 1950 II |
6:4
|
03.12.2023 13:00
|
63 |
(2)
|
TuS Hornau |
Gießener SV |
4:6
|
03.12.2023 14:00
|
64 |
(3)
|
TGS Hausen 1897 |
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
8:2
|
03.12.2023 14:00
|
65 |
(2)
|
TTC RW 1921 Biebrich |
TG 1953 Langenselbold |
4:6
|
03.12.2023 14:15
|
66 |
(1)
|
SVH 1945 Kassel |
Tischtennisclub Elz |
1:9
|
13.01.2024 16:00
|
67 |
(1)
|
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
TTC Langen 1950 II |
10:0
|
14.01.2024 14:00
|
68 |
(2)
|
TGS Hausen 1897 |
TSV 1907 Allendorf/Lda |
6:4
|
26.01.2024 20:00
|
69 |
(2)
|
TuS Hornau |
TG 1953 Langenselbold |
7:3
|
27.01.2024 14:00
|
70 |
(1)
|
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
TuS Hornau |
6:4
|
27.01.2024 17:00
|
71 |
(2)
|
TTC RW 1921 Biebrich |
TV 1894 Braunfels |
3:7
|
27.01.2024 18:00
|
72 |
(1)
|
Tischtennisclub Elz |
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
1:9
|
28.01.2024 11:04
v
|
73 |
(2)
|
TSV 1907 Allendorf/Lda |
Tischtennisclub Elz |
5:5
|
28.01.2024 14:15
|
74 |
(1)
|
SVH 1945 Kassel |
TGS Hausen 1897 |
0:10
|
03.02.2024 15:00
|
75 |
(1)
|
TV 1894 Braunfels |
Tischtennisclub Elz |
6:4
|
03.02.2024 17:00
|
76 |
(2)
|
TTC RW 1921 Biebrich |
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
0:10
|
03.02.2024 18:00
|
77 |
(2)
|
TSV 1907 Allendorf/Lda |
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
5:5
|
03.02.2024 18:00
|
78 |
(1)
|
TTC Langen 1950 II |
SVH 1945 Kassel |
10:0
|
03.02.2024 19:00
|
79 |
(1)
|
TG 1953 Langenselbold |
Gießener SV |
3:7
|
04.02.2024 14:00
|
80 |
(3)
|
TGS Hausen 1897 |
TG 1953 Langenselbold |
5:5
|
10.02.2024 13:00
v
|
81 |
(1)
|
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
TTC RW 1921 Biebrich |
2:8
|
10.02.2024 15:00
|
82 |
(1)
|
TV 1894 Braunfels |
TuS Hornau |
8:2
|
10.02.2024 16:00
|
83 |
(1)
|
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
TSV 1907 Allendorf/Lda |
5:5
|
10.02.2024 18:00
|
84 |
(1)
|
Tischtennisclub Elz |
TGS Hausen 1897 |
5:5
|
11.02.2024 14:15
|
85 |
(1)
|
SVH 1945 Kassel |
Gießener SV |
2:8
|
17.02.2024 15:00
|
86 |
(1)
|
TV 1894 Braunfels |
SVH 1945 Kassel |
6:4
|
17.02.2024 16:00
|
87 |
(1)
|
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
8:2
|
17.02.2024 17:30
|
88 |
(2)
|
TuS Hornau |
Tischtennisclub Elz |
6:4
|
17.02.2024 19:00
|
89 |
(2)
|
TTC RW 1921 Biebrich |
TTC Langen 1950 II |
8:2
|
18.02.2024 11:30
v
|
90 |
(1)
|
TV 1894 Braunfels |
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
4:6
|
18.02.2024 14:00
|
91 |
(3)
|
TGS Hausen 1897 |
TTC RW 1921 Biebrich |
2:8
|
18.02.2024 14:00
|
92 |
(1)
|
Tischtennisclub Elz |
SVH 1945 Kassel |
5:5
|
24.02.2024 14:00
|
93 |
(1)
|
Gießener SV |
TGS Hausen 1897 |
4:6
|
24.02.2024 17:00
|
94 |
(2)
|
TTC RW 1921 Biebrich |
TSV 1907 Allendorf/Lda |
10:0
|
24.02.2024 18:00
|
95 |
(1)
|
TTC Langen 1950 II |
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
4:6
|
02.03.2024 14:00
|
96 |
(1)
|
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
Gießener SV |
8:2
|
02.03.2024 17:00
|
97 |
(2)
|
TTC RW 1921 Biebrich |
TuS Hornau |
8:2
|
02.03.2024 18:00
|
98 |
(2)
|
TSV 1907 Allendorf/Lda |
TG 1953 Langenselbold |
4:6
|
02.03.2024 18:00
|
99 |
(1)
|
TTC Langen 1950 II |
TV 1894 Braunfels |
5:5
|
03.03.2024 14:00
|
100 |
(3)
|
TGS Hausen 1897 |
TTC Langen 1950 II |
7:3
|
03.03.2024 14:15
|
101 |
(1)
|
SVH 1945 Kassel |
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
3:7
|
03.03.2024 15:00
|
102 |
(1)
|
Gießener SV |
Tischtennisclub Elz |
5:5
|
09.03.2024 14:00
|
103 |
(2)
|
TGS Hausen 1897 |
TuS Hornau |
3:7
|
09.03.2024 15:00
|
104 |
(1)
|
TV 1894 Braunfels |
TSV 1907 Allendorf/Lda |
7:3
|
09.03.2024 18:00
|
105 |
(1)
|
Tischtennisclub Elz |
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
5:5
|
09.03.2024 19:00
|
106 |
(1)
|
TG 1953 Langenselbold |
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
4:6
|
10.03.2024 14:00
|
107 |
(1)
|
Gießener SV |
TuS Hornau |
6:4
|
10.03.2024 14:15
|
108 |
(1)
|
SVH 1945 Kassel |
TG 1953 Langenselbold |
4:6
|
16.03.2024 14:00
|
109 |
(1)
|
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
TG 1953 Langenselbold |
8:2
|
16.03.2024 16:00
|
110 |
(1)
|
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
Gießener SV |
2:8
|
16.03.2024 17:30
|
111 |
(2)
|
TuS Hornau |
TTC Langen 1950 II |
7:3
|
16.03.2024 18:30
v
|
112 |
(1)
|
Tischtennisclub Elz |
TTC RW 1921 Biebrich |
1:9
|
17.03.2024 11:00
|
113 |
(2)
|
TSV 1907 Allendorf/Lda |
SVH 1945 Kassel |
9:1
|
17.03.2024 11:00
|
114 |
(1)
|
Gießener SV |
TTC RW 1921 Biebrich |
5:5
|
17.03.2024 14:00
|
115 |
(3)
|
TGS Hausen 1897 |
TV 1894 Braunfels |
0:10
|
06.04.2024 14:00
|
116 |
(1)
|
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
TGS Hausen 1897 |
10:0
|
06.04.2024 18:00
|
117 |
(1)
|
TTC Langen 1950 II |
TSV 1907 Allendorf/Lda |
4:6
|
06.04.2024 19:00
|
118 |
(1)
|
TG 1953 Langenselbold |
Tischtennisclub Elz |
8:2
|
07.04.2024 11:00
|
119 |
(2)
|
TSV 1907 Allendorf/Lda |
Gießener SV |
6:4
|
07.04.2024 14:15
|
120 |
(1)
|
SVH 1945 Kassel |
TuS Hornau |
1:9
|
07.04.2024 15:00
|
121 |
(1)
|
TG 1953 Langenselbold |
TV 1894 Braunfels |
4:6
|
13.04.2024 14:00
|
122 |
(1)
|
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
TV 1894 Braunfels |
6:4
|
13.04.2024 14:00
|
123 |
(1)
|
Gießener SV |
TTC Langen 1950 II |
7:3
|
20.04.2024 16:00
|
124 |
(1)
|
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
TuS Hornau |
7:3
|
20.04.2024 17:00
|
125 |
(2)
|
TTC RW 1921 Biebrich |
SVH 1945 Kassel |
9:1
|
20.04.2024 18:00
|
126 |
(1)
|
TTC Langen 1950 II |
TG 1953 Langenselbold |
3:7
|
21.04.2024 14:00
|
127 |
(1)
|
Gießener SV |
TV 1894 Braunfels |
7:3
|
21.04.2024 14:00
|
128 |
(1)
|
SVH 1945 Kassel |
TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II |
6:4
|
21.04.2024 14:00
|
129 |
(1)
|
TG 1953 Langenselbold |
TTC RW 1921 Biebrich |
0:10
|
21.04.2024 14:00
|
130 |
(3)
|
TGS Hausen 1897 |
TTV 1951/66 Stadtallendorf |
4:6
|
21.04.2024 14:00
|
131 |
(1)
|
Tischtennisclub Elz |
TTC Langen 1950 II |
7:3
|
21.04.2024 14:00
|
132 |
(2)
|
TuS Hornau |
TSV 1907 Allendorf/Lda |
10:0
|